İstanbul Su Kaçağı Tespiti

By Avcılar Su kaçağı In Avcılar Su kaçağı, İstanbul Su kaçağı, Su Kaçağı No comments

İstanbul genelinde inşaatlar son hızıyla devam etmekte. İstanbul Su Kaçağı Tespiti yapan firmamız inşaat esnasında döşenen tesisat borularında yanlış montaj ve kalitesiz malzeme kullanımı ile sıklıkla yaşanan su kaçaklarına elinde bulunan tüm teknolojik cihazların desteği ile kısa sürede müdahale etmekte ve sizlere %100 önlenebilir bir hizmet sağlamaktadır. Binanızda yada daireniz de su kaçağı olabileceği yan daireden de sızma yaşanabilmektedir. Avcılar merkezli su kaçağı firmamız sizlere bu konuda üstün yetenekli görüntülü, kameralı sistemleri ile net çözümler vermektedir.

Su kaçağı Bulmada Teknik Cihazla Çözümler

İstanbul su kaçağı tespiti için gitmiş olduğumuz tüm servis işlerinde firmamız personeli kesinlikle teknik cihazlardan yardım almaktadır. Eskiden olsa gelişi güzel yapılan dairenin dekoruna hiç bir şekilde özen gösterilmeyen kırarak kaçağın bulunduğu merkeze ulaşılmaya çalışılırdı. Günümüzde ise artık bu tür işlemler istenmemekte her daire sahibi yapısında kesinlikle kırma olmasını istememektedir. Dünya genelinde tamamen su tesisatları ve bina tesisatların oluşan sızmalar ve kaçaklar için geliştirilen modern teknik cihazlar üretilmiştir. Bu sayede görüntü ileten sistemlerle çok büyük avantaj elde etmekteyiz. Bu tür cihazları ülkemizde kulanan profesyonel firmalar bizim gibi olsada bu sayı fazla da değildir. Sizlerde İstanbul Su Kaçağı Tespiti hizmeti almayı düşündüğünüz firmanın bu tür teknik yardım alıp almadığına dikkat etmeniz ve yapınızda kullanılmasını istemeniz gerekmektedir. %100 sonuç aldığımız Avcılar Su kaçağı işlerimizde her yaptığımız uygulamada kesinlikle müşterilerimizin gözetiminde bu tür cihazları kullanmaktayız.

Su kaçağı neden Oluşmaktadır?

İstanbul da binaların çeyreği yeni yapılar olsada yarıdan fazlası eski yada çok eski yapılardan, binalardan oluşmaktadır. Öncelikle ömrünü tamamlamış, aşınmış, yıpranmış ve direnci azalmış tesisat borularında çatlakla ufak sızma şeklinde başlayan su kaçağı zamanla büyür ve su kaçağı oluşmasına neden olur. Bunu dışında yapımdan sonraki dönemlerde herhangi bir tadilat ve tamirat sırasında darbe alması ile sızma veya çatlak oluşabilir bunun dışında ie yapım esnasındaki boruların yanlış kaynak ve montaj hatalarından sebepli sorunlar olduğu gözlemlenmektedir. Su kaçağı tespiti kelimesini ilk defa duyuyorsanız sizin başınıza anladığımız kadarı ile ilk defa gelen bir sorunla karşı karşıyasınız ancak gün içerisinde yüzlerce İstanbuldaki yapıda bu tür sorunlar yaşanabilmektedir. İstanbul Su Kaçağı Tespiti servisimizden yararlanmak için bizlere hemen iletişim sayfamızdaki numaralardan ulaşabilir ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz.