Petek Temizleme

By Avcılar Su kaçağı In Avcılar Tesisat No comments

Her ne kadar kış ayları yaklaşınca Kombi Tesisatları için Petek Temizleme hizmeti alınıyor olsada sizler sezon öncesinde çok uygun fiyatlarlar evlerinizdeki peteklerinizi temizletebilirsiniz. Avcılar Su kaçağı tespiti hizmetlerinin yanı sıra bölgemizden çokça bizlere ulaşam kombi petek işleri içinde sizlere profesyonel cihazlarımızla uzun ömürlü kullanıma en uygun şekilde bu hizmeti vermekteyiz.

Petek Temizleme Nedir Nasıl yapılır?

Petek Temizleme

Petek Temizleme

Bir çok doğalgaz kullanan kişinin evlerinde kullandıkları peteklerinin belirli bölümleri yeterli kadar ısı vermez elle temas ve kontrol sağlandığında soğuktur. Bu durum eğer sizin eteğinizde de bulunuyorda sizde petek temizliği mutlaka yaptırmalısınız. Bu işlem ve uygulamalarının tümüne Petek Temizleme denmekte ve genelde uzman tesisatçı firmalar tarafından yapılmaktadır. Bireysel olarak peteklerin temizlenmesi mümkün değildir. Tüketicilerin genelde peteklerde yaptığı işlemler peteklerin havasının alınmasından ibarettir buna temizlik denmemektedir. Yapılan işlemler için ise bir çok yöntem ve teknik kullanılabilmektedir. Bizlerde hep gittiğimiz işlemde özel makinalarımız sayesinde son derece teknik bir temizlik sunmaktayız.

Kombi Petek Temizleme Avcılar

Avcılar da ısınma için kullanılan sistem genelde Doğalgazdır. Dolayısı ile kombi ve petek kullanmaktasınız. Ancak zaman içerisinde her petekte olduğu gibi sizin içinde geçerli olan tıkanıklıklar yaşanacaktır. Kombi ise eteğin tıkanması nedeni ile sürekli sıcak su vermeye devam edecek ancak tıkanmamış petekler daha fazla ısınırken tıkanlı olanlar aynı durumda kalacak ve sizlerde yeterli ısınma derecesini bir türlü yakalayamayacaksınız. Petek temizleme için sizlere hem uygun fiyat garantili hizmet veren firmamızdan hemen uzman desteği alabilir ve bu sorundan kurtulabilirsiniz. Petek Temizleme Fiyatları da düşünülen kadar yüksek olmayıp her evin bütçesine rahatça uyabilecek seviyededir.